Bądź praktykiem – kurs praktycznych umiejętności psychoterapeutycznych dla specjalistów.

Współpraca z FLOW
24 lutego 2020

Bądź praktykiem – kurs praktycznych umiejętności psychoterapeutycznych dla specjalistów.

Witajcie, mamy przyjemność zaprosić Was na cykl warsztatów „Bądź praktykiem”.
Zdobywanie praktycznych umiejętności w relacji z pacjentem, klientem, nie jest łatwe, ale jest niezbędne, aby skutecznie prowadzić pacjentów na drodze do lepszego jutra.
W kameralnym gronie, w bezpiecznych warunkach będziecie mogli ćwiczyć i udoskonalać własne umiejętności związane z pomaganiem.

UWAGA!!! ze względu na sytuację związaną wirusem, terminy szkoleń mogą ulec zmianie, proszę o śledzenie informacji na stronie i FB.

Głowa pełna wiedzy…, a w głowie jedno pytanie: Jak to się robi w praktyce?
Zapraszamy na kurs praktycznych umiejętności psychoterapeutycznych.
Właśnie trzymasz w ręku dyplom magistra psychologii lub
zamierzasz zostać wolontariuszem, pójść na praktykę.
Dla kogo: studenci 5-go roku psychologii, studenci pdm, absolwenci psychologii oraz pokrewnych kierunków, którzy chcą nabyć praktycznych umiejętności związanych z udzielaniem profesjonalnej pomocy psychologicznej.

W programie m.in.: pogłębianie umiejętności słuchania, praca nad ustalaniem i dbaniem o granice w relacji terapeutycznej, motywowanie do zmiany, rozwój własnych zasobów, interwencja kryzysowa.
Program kursu stwarza możliwość wzięcia udziału w pojedynczych zajęciach lub skorzystanie z całego cyklu kursu.

Charakter kursu: kurs prowadzony jest w formie warsztatów umiejętności minimum teorii maximum praktyki: case study, odsłuchiwanie nagrań, praktyka osobista, nagrania video. Max. ilość osób w grupie: 10.
Kadra: doświadczeni psychoterapeuci pracujący w nurcie poznawczo-behawioralnym, systemowym oraz emdr. Posiadający wieloletnie doświadczenie kliniczne i dydaktyczne: Sabina Iskierka Janusz Mazanowski Krzysztof Feliksiak (biogram: flow-psychoterapia.pl) Termin: zajęcia dwudniowe (sobota i niedziela) oraz jednodniowe w sobotę. Lokalizacja: ul. Staromiejska 11/3, ścisłe centrum Katowic.

Koszt:
warsztat jednodniowy – 300 zł
warsztat dwudniowy – 550 zł
W cenę wliczone są materiały szkoleniowe oraz poczęstunek w przerwach.

Informacje i zgłoszenia:
Sabina Iskierka
+48 604 556 053
sabisk@interia.pl